e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kościan

Firma transportowa

Kościan - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kościan

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kościan
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kościan

Z pewnością każdy właściciel świetnie prosperującej działalności, jaki chce odnosić spektakularne sukcesy w branży, ma świadomość faktu, jak ważne będzie poprawne funkcjonowanie spedycji i powiązanej z nią logistyki. Transport krajowy Kościan, ale także ów na skalę zagraniczną, będzie mógł być wykonywany przez tę firmę z zagwarantowaniem najlepszych standardów, co na pewno ułatwi każdemu przedsiębiorstwu rozwój. Dotrzymywanie terminów wszystkich transportów będzie w tym przypadku gwarantowane. Kiedy produkty nie przywożone są na czas, to przedsiębiorstwa będą mogły tracić własnych klientów, tracić swój prestiż oraz jednocześnie osiągać coraz to mniejsze dochody. Kłopotem może pozostawać tutaj również logistyka, szczególnie gdy wykonywany będzie transport międzynarodowy Kościan i będzie trzeba zaplanować mnóstwo różnorodnych rzeczy. Profesjonalna firma dysponuje jednakże profesjonalnym oporogramowaniem do przygotowywania logistyki, a przy tym zespołem pracowników, który zatroszczy się o to, aby dostawy w każdym miejscu działały praktycznie, jak w zegarku. Te nowoczesne usługi transportowe Kościan dedykujemy praktycznie każdemu przedsiębiorstwu. Dla nas nie będzie miało znaczenia to, czy przedsiębiorstwo organizuje dostawy wyłącznie od czasu do czasu, lub też wyszukuje partnera biznesowego, który będzie zajmować się regularną organizacją spedycji. Zarządzamy solidnymi pojazdami, w tym oferując usługę realizowania transportów chłodniczych Kościan, do których to przydzielani są oczywiście bardzo fachowi kierowcy. Zapraszamy już dzisiaj do kontaktu z naszymi pracownikami. Tę kompleksową ofertę wyróżnia nie tylko profesjonalizm i rzetelność, ale też bardzo konkurencyjna cena, bez znaczenia dla wielkości i zakresu czynności.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kościan

Świetnie zdajemy sobie sprawę, jak dużym problemem jest współcześnie odnalezienie na rynku profesjonalistów, którzy zajmą się szeroko rozumianą spedycją Kościan. Nie zawsze będziemy mieli bowiem pewność, że wybrana przez nas firma naprawdę fachowo podchodzi do własnej pracy, rzetelnie realizuje powierzone zadania, a przy tym dba o to, aby w każdej sytuacji dostawa dojechała do celu w świetnym stanie. W tym przypadku transport Kościan charakteryzuje się najniższą w branży szkodowością, co gwarantuje wszystkim Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oczywiście pamiętamy również o obowiązkowych polisach ubezpieczeniowych, jakie w naszym przypadku są bardzo profesjonalne oraz oferują pewność, że w przypadku jakichś problemów będzie można liczyć na pełną rekompensatę finansową. Biorąc pod uwagę konkurencyjne firmy transportowe Kościan będziemy mogli także poszczycić się najlepszym poziomem ofert cenowych. Współpraca z nami staje się niezwykle opłacalna bez znaczenia dla tego, czy transporty będą miały być tylko okazjonalne, bądź stałe i to na niezwykle szeroką, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Kościan stawia przy tym na fachowy zespół pracowników, regularnie inwestuje we flotę własnych wozów jak również w najdoskonalsze w branży narzędzia do przygotowywania zadań logistycznych. My absolutnie nie rzucamy słów bez pokrycia, oferując nasze usługi transportowe Kościan zgodnie z najlepszymi standardami oraz w oparciu o oczekiwania wszystkich Klientów. Czekamy naturalnie na odzew od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kościan. W czasie kontaktu dobrze omówimy zakres swoich prac, przedstawimy ofertę cenową i zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym da się usprawnić transport produktów w każdej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kościan

Misją tej firmy transportowej Kościan pozostawało, i naturalnie nadal jest, zapewnianie najdoskonalszych na rynku usług spedycyjnych oraz logistycznych, jednak w jak najbardziej uczciwej cenie. Próbujemy upraszczać własnym Klientom rozbudowę ich firm, zapewniać profesjonalne naszykowanie logistyki i zapewniać swoje wsparcie techniczne, jakie opiera się na naszym dużym doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Kościan, lub ta krajowa, nie będzie miała dla naszej firmy jakichkolwiek tajemnic i z chęcią możemy podjąć się największych nawet zadań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kościan
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kościan
Wybierz miasto