e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Jelcz-Laskowice

Firma transportowa

Jelcz-Laskowice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jelcz-Laskowice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Jelcz-Laskowice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Jelcz-Laskowice

Ekspresowy przewóz towarów stanowi podstawę działania niejednej firmy, która marzy o osiągnięciu bardzo ogromnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Jelcz-Laskowice została stworzona między innymi po to, aby gwarantować najlepszy poziom usług, sprawnie wykonywać wszelkie zlecenia i zapewniać najmniejszą na rynku szkodowość. Istniejąc na rynku od wielu lat możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Jelcz-Laskowice, jak również profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Jelcz-Laskowice jest tutaj pewny, maksymalnie bezpieczny i niezwykle prosty do śledzenia. Dysponujemy nie tylko dobrą flotą wozów spełniających najwyższe normy ekologiczne, jednak również nowoczesnym systemem spedycyjnym, jaki ułatwia zarządzanie również największymi przewozami. Realizujemy własne usługi tak z zakresu spedycji Jelcz-Laskowice, jak i logistyki, gwarantując dzięki temu pełną usługę za naprawdę rozsądne pieniądze. U nas zawsze najważniejszy będzie czas i dlatego dotrzymujemy wszelkich terminów transportu, realizując naturalnie nie tylko zadania okazjonalne, jednak również stałe dostawy w każde miejsce. Profesjonalny zespół kierowców oraz naszych ludzi z biura obsługi klienta w każdym przypadku służy swą pomocą. Pomimo utrzymywania najlepszego poziomu usług, możemy zagwarantować również przystępne ceny, niezależnie od skali zlecenia a także faktu, czy będzie ono wykonywane na obszarze kraju czy zagranicą. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się podczas którego bardzo skrupulatnie pokażemy pełny zakres realizowanych przez naszą firmę usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Jelcz-Laskowice

Spore doświadczenie oraz flota nowoczesnych pojazdów spełniających pełne normy EURO 6 to nie jedyne zalety naszej propozycji. Jesteśmy atrakcyjni również z licznych innych powodów, które postaramy się teraz Państwu choć troszkę zaprezentować. Transport drogowy Jelcz-Laskowice w naszym wydaniu cechuje w głównej mierze terminowość wszelkich dostaw. Naprawdę wiemy, jak istotne będzie docieranie towarów na czas i jak drogie mogą okazać się opóźnienia. Ta firma spedycyjna Jelcz-Laskowice na pewno Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, dowożąc towary o czasie niezależnie od tego, czy będzie to wyłącznie przewóz okazjonalny czy usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Jelcz-Laskowice, jak również krajowe, cechują się do tego naprawdę niską szkodowością. Posiadamy dobre pojazdy i profesjonalnych kierowców, natomiast w razie wystąpienia szkody posiadamy dobre polisy OC przewoźnika, które w pełni pokryją poniesione straty. Transport Jelcz-Laskowice w tym przypadku charakteryzuje również naprawdę przejrzysta umowa. Ogromne doświadczenie umożliwiło naszej firmie dopasować usługę doskonale do aktualnych standardów, a jej elastyczność powoduje, iż każdej osobie będzie się kalkulowało korzystanie z tych usług. Trzeba wspomnieć dodatkowo o tym, iż usługi transportowe Jelcz-Laskowice w tym wydaniu wykonywane są poprzez profesjonalne, cyfrowe systemy. To nie tylko łatwe śledzenie wszelkich dostaw, ale również ekspresowy zwrot dokumentów po wykonaniu zadania dostawy. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Podczas kontaktu z naszymi konsultantami za każdym razem niezwykle skrupulatnie wyjaśniamy pełen zakres realizowanych przez nas usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jelcz-Laskowice

Firmową główną misją pozostawało nie tylko uproszczenie procesów spedycyjnych i logistycznych w firmach, bez znaczenia dla tego, czy transporty wykonywane będą w skali krajowej albo zagranicznej. Profesjonalna spedycja międzynarodowa Jelcz-Laskowice oferuje po pierwsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, szybkość działania, jak i przystępną cenę. Staramy się do tego pozostawać firmą elastyczną, nieustannie inwestując we flotę swoich pojazdów. Dlatego realizujemy też transport chłodniczy Jelcz-Laskowice, dbając o to, by wszystkie towary docierały sprawnie i w dobrym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Jelcz-Laskowice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Jelcz-Laskowice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie