e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sochaczew

Firma transportowa

Sochaczew - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sochaczew

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sochaczew
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sochaczew

Maksymalnie bezpieczny oraz terminowy transport produktów to jedno z istotniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorstwa. Nasza firma oferuje usługi transportowe Sochaczew na najwyższym poziomie. Osiągalne jest to po pierwsze w związku z tym, że mamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, a do tego jedynie w pełni sprawną oraz nowoczesną flotę pojazdów a także profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to powoduje, że w naszej firmie tak transport krajowy Sochaczew, jak również międzynarodowy, odbywają się maksymalnie sprawnie, a przy tym bezpiecznie. Jednym słowem jesteśmy w stanie pochwalić się małą szkodowością, a do tego profesjonalnym ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika, jakie chroni przewożone towary. Specjalistyczny system umożliwia śledzenie transportu, jak również na szybki oraz sprawny odbiór wszelkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Nowoczesna flota wozów oferuje transport drogowy Sochaczew na najlepszym poziomie. Do tego, posiadamy zróżnicowane, pod kątem pojemności, pojazdy, co pozwala na przystosowanie usługi do osobistych wymagań wszystkich klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Sochaczew realizowane są przez profesjonalnych ludzi, jacy pomagają w dobraniu oferty do danych potrzeb. Wszelkich informacji oraz odpowiedzi udzielają pracownicy w centrum obsługi naszych klientów, gdzie każda osoba może w przypadku pytań się zgłosić. Dobre oferty cenowe gwarantowane są tak stałym klientom, jak również klientom wybierającym te usługi transportowe Sochaczew, jako jednorazowe zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sochaczew

Dziś wiele przedsiębiorstw dostarcza podobne usługi, jednak w przypadku zleceniodawcy na pewni największe znaczenie ma jakość oraz sprawność oferowanych usług. W związku z tym właśnie profesjonalna firma spedycyjna Sochaczew świetnie nadaje się do zrealizowania wszystkich zleceń związanych z transportowaniem towarów, będzie dotyczyło to zarówno przewozu na terenie naszego kraju, jak również poza jego granicami. Klasa oferowanych usług wynika przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej floty wozów, jak i doświadczonych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sochaczew. Na każdym etapie służymy pomocą i doradzamy w sprawie przygotowania odpowiedniego wozu oraz czasu. Tym sposobem możemy zagwarantować, że powierzone nam produkty zostaną dowiezione na czas oraz w całości. Choć jak wiadomo, mimo iż oferujemy małą szkodowość, to jednakże nie zawsze da się ustrzec się uszkodzeń. Dlatego też profesjonalna firma transportowa Sochaczew ma kompletne OC przewoźnika, które w razie nieszczęścia pokrywa wszelkie koszty a także poniesione straty. Do każdej osoby podchodzimy w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy będzie to stały klient, albo też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z tych możliwości. Mamy świadomość faktu, iż niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania, z tego powodu też w ofercie mamy też transport chłodniczy międzynarodowy Sochaczew, co daje możliwość na bezpieczne i zgodne z przepisami transportowanie, na przykład produktów spożywczych. Niezależnie od typu produktów zawsze przekazany transport Sochaczew będzie na doskonałym poziomie, jak i na czas. Całość będzie można śledzić dzięki doskonałemu systemowi, jaki umożliwia też szybki odbiór całej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sochaczew

Od wielu lat zajmujemy się transportem powierzonych towarów. Przez ten czas regularnie unowocześnialiśmy całą flotę, jak i systemy elektroniczne, jakie powodują, iż transport międzynarodowy Sochaczew będzie efektywny, jak i na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest kadra ludzi, jaka dba chociażby o to, by spedycja międzynarodowa Sochaczew, oraz na terenie kraju, realizowana była efektywnie oraz za każdym razem na czas. Zarówno doświadczenie, jak i zdobyta wiedza pozwalają nam także na zapewnianie konkurencyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sochaczew
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sochaczew
Wybierz miasto