e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Otwock

Firma transportowa

Otwock - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Otwock

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Otwock
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Otwock

Realizowane w terminie transportowanie towarów jest bardzo ważne. Z tego powodu właśnie wybór firmy, jaka ma się tym zająć, nie należy do prostych. Profesjonalna firma transportowa Otwock zajmuje się kompleksowo przewożeniem towarów zarówno na terenie naszego kraju, jak również za granicą. Po pierwsze cechuje nas terminowość, świetna jakość oferowanych usług, jak również atrakcyjne warunki cenowe i niska szkodowość. Tym samym wszyscy klienci będą mogli mieć pewność, iż przekazane naszej firmie produkty zostaną sprawnie oraz bezpiecznie dostarczone we wskazane miejsce. Nasza firma tak transport międzynarodowy Otwock, jak również lokalny, w każdym przypadku realizuje na podstawie nowoczesnej technologii, a więc zarządzamy całkowicie sprawną flotą wozów, jak i dobrym system logistycznym. Nie bez znaczenia będą także pracownicy, jacy zajmują się u nas zarówno zadaniami logistycznymi a także spedycją, jak i dostarczaniem wszelkich przekazanych nam towarów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze wszystkie usługi transportowe Otwock mogą być realizowane na naprawdę najświetniejszym poziomie, co będzie pozwalało całkowicie zadowolić również naprawdę wymagającego klienta. Ponieważ w każdym przypadku do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i chcemy sprostać wszelkim potrzebom, to gwarantujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Otwock, jak również na terenie naszego kraju. W ten sposób wszelkie produkty, które będą mogły ulec zepsuciu, transportowane są w dobrych warunkach, co pozwala naszej firmie zapewnić ich świeżość po dostarczeniu do celu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, by lepiej zaznajomić się ze wszelkimi szczegółami pełnej oferty, którą naszykowaliśmy dla swoich klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Otwock

Wyszukując specjalistycznej firmy, jaka zajmie się transportem towarów z pewnością ciężko wybrać taką właściwą. Z tego powodu właśnie zaprezentujemy informacje, które na pewno pomogą wybrać właśnie nasze usługi. W głównej mierze profesjonalna firma spedycyjna Otwock oferuje własne usługi na najświetniejszym poziomie, i to pod każdym względem. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w dopasowaniu świadczonych opcji do preferencji wszystkich klientów. W ten sposób będziemy mogli podejść w pełni indywidualnie do dowolnego zlecenia, niezależnie od tego, czy będzie to transport Otwock stanowiący okazjonalne zamówienie, bądź też stałe zlecenie. Oprócz tego wykwalifikowana kadra kierowców sprawia, że z pewnością każdy transport zrealizowany będzie na czas, a przy tym jesteśmy w stanie zagwarantować małą szkodowość. Oczywistym jest, iż w transporcie nie da się uniknąć uszkodzeń albo stłuczeń, w związku z czym zarówno przewóz, jak i przewożone produkty posiadają ubezpieczenie przewoźnika, jakie powoduje, że ubezpieczyciel szybko zwraca za ewentualną szkodę. Mamy pełną świadomość tego, jak ważana staje się terminowość. W związku z tym właśnie w tej firmie spedycja międzynarodowa Otwock, jak i lokalna, odbywają się na najwyższym poziomie. Gwarantuje to po pierwsze ogromne doświadczenie naszych pracowników, jacy trudnią się tym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Otwock. Oprócz tego zapewniamy specjalistyczny system logistyczny oraz spedycyjny, co pozwala na śledzenie transportu, jak również na efektywne i sprawne przesyłanie wszelkiej dokumentacji. Jest to jeden z powodów, dla jakich profesjonalne usługi transportowe Otwock realizowane są na doskonałym poziomie, co gwarantuje pełne usatysfakcjonowanie każdego zainteresowanego.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Otwock

Jesteśmy przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem, co umożliwia nam na profesjonalne świadczenie wszelkich usług powiązanych z przewozem i spedycją. Dlatego transport krajowy Otwock odbywa się niezwykle rzetelnie oraz w każdym przypadku o czasie. Co więcej, za wszystkie usługi oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Na dowolnym etapie świadczonych usług chcemy utrzymać ostrożność, co zapewnia gwarancję dowiezienia towarów na czas i w całości. Tak spedycja Otwock, jak również logistyka prowadzone są przez profesjonalną kadrę naszych pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Otwock
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Otwock
Wybierz miasto