e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Przeworsk

Firma transportowa

Przeworsk - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Przeworsk

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Przeworsk
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Przeworsk

W przypadku niektórych firm przewóz towarów staje się niezbędny do kompleksowego realizowania prac. Nie będzie oznaczało to bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się kompleksowym przewożeniem. W tej sytuacji niezbędna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Przeworsk to część oferty. Nasza firma świadczy właśnie tego typu usługi, a oprócz tego realizujemy je na naprawdę dobrym poziomie. Wpływ na ten fakt ma w głównej mierze ogromne doświadczenie, jak i solidna flota pojazdów, a także profesjonalny oraz fachowy personel. Dlatego tak logistyka jak i spedycja Przeworsk utrzymują dobry poziom, przy jednoczesnych przystępnych kosztach dla wszystkich klientów. Z racji tego że ogromną uwagę będziemy przykładać na klasę i bezpieczeństwo realizowanych usług, to wyróżniamy się niską szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, że transport międzynarodowy Przeworsk, jak i ten na terenie naszego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko uszkodzenia towarów, z tego powodu właśnie mamy maksymalne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, jakie w razie wypadku zwraca wszystkie powstałe koszty wszystkim klientom. Oprócz tego, spedycja międzynarodowa Przeworsk to ogromna odpowiedzialność również ze względu na czas, ponieważ wszystkie dostawy mają swój termin, jakiego nasza profesjonalna firma zdecydowanie nie przekracza. Po prostu usługi transportowe Przeworsk, które realizujemy, to pewność doskonałej jakości, punktualności oraz najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za naprawdę atrakcyjną i konkurencyjną ofertę cenową. Dodatkową cechą jest to, że do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Przeworsk

Kiedy stajemy przed musem wybrania firmy, która będzie zajmować się usługą związaną z transportem, sporo osób ma kłopot z wybraniem takiej właściwiej. Zatem dlaczego warto wybrać dokładnie nasze usługi, o tym szybko postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze nasza firma spedycyjna Przeworsk zajmuje się takiego rodzaju usługami już od wielu lat. W owym okresie zebraliśmy niezbędne doświadczenie, co umożliwiło nam na unowocześnienie a także usprawnienie świadczonych usług. Mało tego, profesjonalna kadra pracowników zapewnia świadczenie usług na najlepszym poziomie. Nasza firma transportowa Przeworsk do każdej osoby podchodzi indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dobranie pojazdu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Przeworsk. Mamy świadomość tego, iż niektóre produkty wymagają specjalistycznego traktowania w okresie transportu. Dlatego właśnie w naszej usłudze znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Przeworsk. Bez znaczenia dla tego, czy świadczymy usługi stałym klientom, czy też jednorazowemu okazjonalnemu za każdym razem wykonujemy własne zadania skrupulatnie i na wysokim poziomie. Dzięki temu wszystkiemu prowadzony przez naszą firmę transport Przeworsk wykonywany jest na jasnych i uczciwych warunkach umowy, a do tego w konkurencyjnych ofertach cenowych. Będzie to na pewno istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby gorąco zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości konsultanci z centrum obsługi naszych klientów z chęcią udzielą odpowiedzi. Będzie pozwalało to również na dostosowanie oferty do osobistych preferencji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Przeworsk

Sprawny, terminowy jak również bezpieczny transport towarów będzie bardzo istotny dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego właśnie ta firma nieustannie podnosi kwalifikacje a także unowocześnia dużą flotę wozów. Tym samym tak spedycja Przeworsk, jak i logistyka są na dobrym poziomie. Do dowolnego zadania pochodzimy z równą starannością oraz rozwagą, bez znaczenia dla tego, czy będzie dotyczyło to transportu na obszarze kraju, albo też poza jego granicę. Dbamy też o usatysfakcjonowanie własnych klientów, w związku z czym w naszym przypadku transport krajowy Przeworsk wykonywany jest w przystępnych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Przeworsk
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Przeworsk
Wybierz miasto