e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łapy

Firma transportowa

Łapy - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łapy

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łapy
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łapy

Firmy handlowe, spore zakłady zajmujące się produkcją bądź na przykład hurtownie lub magazyny muszą zadbać o to, by logistyka za każdym razem funkcjonowała najmocniej efektywnie, jak tylko jest to osiągalne. Ta firma spedycyjna Łapy zatroszczy się naturalnie nie tylko o dotrzymywanie terminów wszystkich dostaw, ale też zajmie się perfekcyjnym ich planowaniem tak, by wszelkie towary w każdym przypadku dowożone były na czas. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Łapy. Z naszych możliwości będzie można korzystać bez znaczenia dla tego, czy transporty będą wyłącznie okazjonalne bądź regularne. Mało tego, trudnimy się nie tylko przewozami na terenie naszego kraju. Jest to również fachowo wykonywany transport międzynarodowy Łapy, który na pewno może sprostać wymaganiom również naprawdę wymagających ludzi. Warto okazać naszej firmie swoje zaufanie po pierwsze z racji tego, iż jesteśmy firmą fachową, niezwykle długo istniejąca w branży, jaka to może poszczycić się licznymi spektakularnymi sukcesami. Zdecydowanie nie oszczędzaliśmy pieniędzy na nasz szybki rozwój. Mamy, na przykład nowoczesne wozy, z których wykorzystaniem wykonujemy nawet transport chłodniczy Łapy. Co więcej zatrudniamy grupę profesjonalnych ludzi, w tym doskonałych kierowców, a również mamy naprawdę specjalistyczne narzędzia, z których pomocą jesteśmy w stanie perfekcyjnie planować wszelkie zlecenia transportowe. Wszystkie usługi transportowe Łapy charakteryzuje pomimo tego bardzo przystępna cena. Będzie to związane między innym z faktem, iż elastycznie dopasowujemy się do preferencji wszystkich własnych klientów, służymy osobistą poradą i staramy się w taki sposób organizować przewozy, żeby były one sprawne oraz oczywiście dowożone były na czas. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszymi usługami.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łapy

Zawsze opłaca się skorzystać z usług firm trudniących się spedycją oraz logistyką przede wszystkim z tego powodu, iż oszczędzamy swój cenny czas, który będziemy mogli poświęcić na inne istotne prace biznesowe. Okazanie zaufania takiej firmie transportowej Łapy staje się jednak o tyle atrakcyjne, iż jako jedni z niewielu stawiamy ponad wszystko jakość realizacji usług oraz pełne zadowolenie każdej osoby. Dla nas nie będzie miało znaczenia to, czy wykonujemy transport krajowy Łapy, lub będziemy mieli się zajmować transportami na sporo szerszą skalę, międzynarodowymi. Za każdym razem tak samo fachowo podchodzimy do naszej pracy, gwarantujemy szeroki zakres usług oraz pełne wsparcie naszych ludzi. Transport zagraniczny Łapy z taką pomocą staje się prostszy nie tylko z tego powodu, że posiadamy dużo solidnych pojazdów i zespół profesjonalnych kierowców. To również nowoczesne oprogramowanie, które służy nam do planowania zadań logistycznych, jak i pozwala na ekspresowe przesyłanie dokumentów po wykonaniu każdej dostawy. Szybko działający transport drogowy Łapy na pewno przełoży się w szybkim czasie na bardzo dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. By całkowicie przekonać się o tym, iż najlepiej zaufać właśnie tej firmie, najlepiej już dzisiaj skontaktować się z świetnymi pracownikami. Sprawnie oraz całościowo omówią oni wszelkie oferowane prace, zapewnią najlepsze rozwiązania dla konkretnego przypadku, jak i przygotują wstępny cennik. Głęboko wierzymy w to, iż z tą ofertą każda firma może się o wiele dynamiczniej rozwijać.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łapy

Zakładając firmę bardzo zależało nam na tym, aby oferować własne usługi na możliwie najlepszym poziomie. Spedycja Łapy wykonywana będzie biorąc pod uwagę najlepsze, światowe standardy. Mamy bazę profesjonalnych pojazdów, świetnie przeszkolony zespół pracowników, jak i profesjonalne oprogramowanie do zarządzania zadaniami logistycznymi. Spedycja międzynarodowa Łapy nie będzie miała u nas jakichkolwiek tajemnic. Od wielu lat zajmujemy się realizacją tych właśnie prac, mamy niezwykle duże doświadczenie oraz regularnie z niego korzystamy, udzielając swoim osobom gwarancji zadowolenia z pomocy.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łapy
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łapy
Wybierz miasto