e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sandomierz

Firma transportowa

Sandomierz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sandomierz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sandomierz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sandomierz

W wielu przedsiębiorstwach do efektywnego działania niezbędny jest transport różnorodnych towarów. Nie zawsze jest to proste dla danej firmy, a więc niekiedy to zadanie będzie musiało zostać przekazane firmie zewnętrznej. W tego typu sytuacji niezwykle istotne będzie, aby pomoc związana z przewozem pozostawała na doskonałym poziomie. Nasza firma transportowa Sandomierz trudni się transportem produktów zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje pełne realizowanie usług na najwyższym poziomie, a do tego wszystkiego w naprawdę uczciwej cenie. Nie bez znaczenia będzie również profesjonalna a także doświadczona kadra ludzi, jaka dba o to, by transport międzynarodowy Sandomierz był realizowany w zgodzie z wszelkimi standardami i przepisami. W tej branży bardzo ważna jest świetna organizacja pracy, co pozwala na dostarczenie towarów za każdym razem na czas. Z tego powodu też zarówno spedycja międzynarodowa Sandomierz, jak również pełna logistyka pozostaje u nas na najlepszym poziomie, co będzie mogło zapewnić naszym klientom po pierwsze solidność zrealizowania powierzonych nam prac. Przykładamy także dużą wagę do tego, by realizowane przez nas przewozy międzynarodowe Sandomierz charakteryzowały się niską szkodowością, dzięki czemu oferujemy gwarancję, że przekazane nam produkty nie ulegną uszkodzeniom w okresie dostaw. Mimo to dodatkowym zabezpieczeniem jest maksymalne ubezpieczenie OC przewoźnika, które opłacamy. Wszystko to powoduje, iż świadczone przez nas usługi są dobre pod kątem jakości, szybkości funkcjonowania, jak również wszystkich kosztów, które będą z tym związane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sandomierz

Dużo czynników będzie miało wpływ na wybór dobrego partnera biznesowego. Po pierwsze chodzi o jego możliwości a także jakość oferowanych usług. Jeżeli chodzi o tę firmę, to tak transport Sandomierz, jak również logistyka realizowane są na doskonałym poziomie. Możliwe jest to na przykład dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w owej branży, ponieważ w ten sposób będziemy mogli dopasować rodzaj usługi do wymagań naszych klientów. Jeżeli chodzi o transport samochodowy Sandomierz zarówno ów zagraniczny, jak i lokalny, to naprawdę ważna staje się punktualność. Z tego powodu właśnie profesjonalna kadra pracowników dba o dobrą logistykę, a więc wszystko jest organizowane tak, aby dowolny z klientów dostał dostawę o czasie. Specjalistyczne oraz całkowicie zadbane pojazdy również mają wpływ na wszystkie usługi transportowe Sandomierz, natomiast konkretnie na ich jakość i sprawność. Mamy świadomość tego, iż niektóre z produktów będą wymagać specjalnego traktowania w okresie ich przewozu. Z tego powodu w tej ofercie znaleźć można też transport chłodniczy międzynarodowy Sandomierz, który umożliwia choćby transportowanie towarów spożywczych. Do tego, profesjonalna firma spedycyjna Sandomierz mimo doskonałej jakości świadczonych usług oferuje je klientom w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych ofertach cenowych. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sandomierz. Na każdym etapie wykonywanego zadania dbamy o powierzone nam produkty, co wyróżnia naszą ofertę niewielką szkodowością. Bez wątpienia będzie miało to również znaczenie w czasie wyboru usługodawcy. Z identyczną precyzją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sandomierz

Stale unowocześniamy swoją flotę pojazdów, co pozwala na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Staramy się, by transport krajowy Sandomierz był wykonywany ekspresowo i z troską o przekazany nam towar, i to samo dotyczy dostaw zagranicznych. Profesjonalna kadra pracowników troszczy się również o to, aby spedycja Sandomierz odbywała się na przejrzystych oraz przejrzystych warunkach. Przykładamy ogromną uwagę do jakości, co będzie wpływało także na poziom bezpieczeństwa przewożonych produktów. Dlatego między innymi charakteryzujemy się małą szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sandomierz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sandomierz
Wybierz miasto