e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sosnowiec

Firma transportowa

Sosnowiec - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sosnowiec

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sosnowiec
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sosnowiec

Profesjonalne zajęcie się przewożeniem powierzonych towarów staje się naprawdę istotne. Profesjonalna firma trudni się tymi rzeczami od długiego czasu, a w tym czasie zdążyła nabyć wymagane doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie. W ten sposób zarówno transport międzynarodowy Sosnowiec, jak również na terenie polski, realizowany jest z troską oraz rzetelnością. Solidna flota wozów, jak i wykwalifikowana kadra naszych kierowców będzie spełniała wysokie oczekiwania każdej osoby. Na pewno dla licznych osób zdecydowanie nie bez zaznaczenia będzie również to, że do minimum ograniczyliśmy formalności, natomiast umowa spisywana z naszą firmą będzie jasna oraz przejrzysta. Profesjonalna firma transportowa Sosnowiec do każdego zlecenia będzie podchodzić indywidualnie, co pozwala na jak najdoskonalsze przystosowanie wielkości pojazdu, a także trasy oraz terminu. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre dobra trzeba będzie w profesjonalny sposób przewozić, żeby nie uległy zniszczeniu czy też zepsuciu. W związku z tym oferta tej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Sosnowiec, dzięki czemu zajmujemy się choćby transportem wszelkiego typu towarów spożywczych. W naszej firmie zarówno logistyka, jak i spedycja Sosnowiec zarządzane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Ma to przełożenie na klasę i efektywność świadczonych usług. Mamy świadomość, jak ważne będzie dowożenie produktów w wyznaczone miejsce o czasie, dlatego właśnie transport drogowy Sosnowiec w wykonaniu tej firmy będzie zarządzany tak, aby zawsze dotrzymywać wszystkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sosnowiec

Każdy z nas chce powierzyć swoje towary jedynie profesjonalnym i pewnym firmom. Z tego powodu będzie mogło okazać się, iż ze względu na różne oferty bardzo trudno wyszukać tę idealną. Profesjonalna firma spedycyjna Sosnowiec od wielu lat świadczy usługi związane z transportem, jednak również i zarządzaniem logistyką. Tym samym posiadamy przede wszystkim ogromne doświadczenie, jak i wymaganą wiedzę z zakresu takich prac. Nie bez znaczenia na pewno stanie się także to, iż w przypadku tej oferty logistyka i spedycja Sosnowiec odbywają się jedynie z użyciem solidnych oraz maksymalnie sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sosnowiec. W przypadku wielu klientów duże znaczenie będzie miała również cena, a my gwarantujemy konkurencyjny cennik. Nie mniej jednak przystępniejsza cena nie odbywa się kosztem jakości świadczonej usługi. Mało tego do minimum ograniczyliśmy wszelkie sprawy formalne, co sprawia, że umowa będzie uczciwa a także na satysfakcjonujących warunkach. Dysponujemy również profesjonalnym systemem informatycznym jaki zapewnia śledzenie na żywo przekazanego naszej firmie towaru. System ten służy także do łatwego oraz komfortowego przesyłania dokumentacji do klienta natychmiast po zrealizowaniu przez nas usługi. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Sosnowiec, jak i krajowa, wykonywana jest naturalnie nie tylko szybko, ale przede wszystkim pod pełną kontrolą naszych Klientów. Profesjonalni pracownicy oraz profesjonalna flota pojazdów sprawiają, że prowadzony przez naszą firmę transport krajowy Sosnowiec charakteryzuje się małą szkodowością, lecz mimo to transportowane produkty chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sosnowiec

Nasza firma zajmuje się dostawami od długiego czasu. Pomimo wielkiego doświadczenia próbujemy regularnie zwiększać własne kwalifikacje, by gwarantowany przez nas transport Sosnowiec w każdym przypadku był na jak najdoskonalszym poziomie. Dlatego właśnie postawiliśmy na zadowolenie klienta. W naszej ofercie wszelkie usługi transportowe Sosnowiec realizowane są przez specjalistyczne i bezpieczne wozy, ale także przez profesjonalnych kierowców. Z tego powodu usługi realizowane będą efektywnie i szybko, a równocześnie maksymalnie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sosnowiec
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sosnowiec
Wybierz miasto