e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Żory

Firma transportowa

Żory - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żory

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Żory
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Żory

Terminowe i bezpieczne transportowanie produktów to dla wielu firm najważniejsze priorytety. Profesjonalna firma transportowa Żory świadczy usługi z zakresu logistyki i dostaw na obszarze kraju, a także za granicą. Dzięki dużemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanej kadrze pracowniczej możemy sprostać potrzebom każdego klienta. Nie bez znaczenia pozostanie również nowoczesna flota pojazdów o różnorodnych wielkościach. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre towary będą wymagać dobrego składowania, z tego powodu w ogromnej ofercie odnaleźć będzie można też transport chłodniczy międzynarodowy Żory, który daje gwarancje dostarczenia świeżych towarów. Oczywistym jest, jak ważne jest przestrzeganie terminowości, dlatego też planowanie logistyki i spedycja międzynarodowa Żory w tej firmie realizowane są przez doświadczonych pracowników, którzy wyznaczają trasy tak, aby wszystko mogło być dostarczone o czasie. Dzięki doskonałemu systemowi elektronicznemu każda osoba będzie mogła nieustannie śledzić przewożone produkty, co będzie pozwalało na efektywniejszą organizację wszystkich prac. Mało tego, system ten umożliwia również szybki zwrot dokumentacji po zrealizowaniu przez naszych pracowników zlecenia. Jednym słowem usprawnia on nasze działania, jak również oferuje skuteczniejszą kontrolę oraz pewność naszym klientom. Regularnie staramy się, by usługi transportowe Żory były na dobrym poziomie, dlatego też do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy skontaktował się z nami w kwestii okazjonalnego zadania, bądź też będzie naszym partnerem biznesowym.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Żory

Polecenie innej firmie przewozu własnych produktów nie będzie należało do prostych zadań. Wszak należy mieć pewność co do doskonałej jakości oferowanych usług. Po prostu wymagane będzie najwyższe zaufanie do partnera biznesowego. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Żory. Na pewno na rynku działa mnóstwo firm z podobnymi ofertami, co znacznie może utrudnić wybranie tego właściwego. W skrócie omówimy, z jakiego powodu to dokładnie ta firma spedycyjna Żory będzie zasługiwała na uwagę oraz zainteresowanie się jej ofertą. Oczywiście w owej branży działamy od wielu lat, a w owym okresie zdobyliśmy wymagane doświadczenie oraz wiedzę z zakresu szybkiego i prawidłowego transportu towarów. Swoje usługi transportowe Żory będą dotyczyły naturalnie nie tylko przewozów na obszarze naszego kraju, ale też za granicą. Nasza firma zdaje sobie sprawę, jak bardzo istotna w owej branży będzie punktualność, w związku z czym profesjonalna kadra ludzi sprawuje opiekę nad tym, aby pełna logistyka odbywała się efektywnie i terminowo. Naprawdę solidna i zróżnicowana flota wozów może zapewnić transport na najlepszym poziomie. Bowiem niektóre towary będą wymagać odpowiedniego traktowania w trakcie transportu, to zapewniamy naszym klientom też transport chłodniczy Żory. Profesjonalny system informatyczny pozwala na śledzenie wozów, a także na prosty odbiór potwierdzeń po przeprowadzeniu dostawy. Z tego powodu transport międzynarodowy Żory odbywa się szybko, co wpływa na usatysfakcjonowanie klientów. Nasze doświadczenie pozwoliło także na zrobienie oferty, w jakiej transport Żory będzie w przystępnej oraz konkurencyjnej cenie, co na pewno również wpływa na zainteresowanie dokładnie tą usługą.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żory

W głównej mierze zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Z tego powodu właśnie nieustannie poprawiamy kompetencje oraz ulepszamy wozy. To umożliwia sprawny a także bezpieczny transport krajowy Żory, co dotyczy także transportów zagranicznych. Ogromne doświadczenie umożliwiło także na naszykowanie przystępnej oferty, w której spedycja Żory wykonywana jest za bardzo rozsądne pieniądze. Do tego, staramy się zmniejszać formalności, tak żeby umowa pozostawała przejrzysta oraz zrozumiała dla każdego naszego klienta.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Żory
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Żory
Wybierz miasto