e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kraków

Firma transportowa

Kraków - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kraków

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kraków
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kraków

Dobrze zorganizowany transport w przedsiębiorstwie ma naturalnie wielki wpływ na jej rozwój a także na to, jaką klasę usług gwarantuje własnym klientom. By zadbać o spedycję a także zająć się całymi procesami logistycznymi, oferujemy swoje profesjonalne i jednocześnie bardzo niedrogie wsparcie. Nasza bardzo doświadczona firma transportowa Kraków funkcjonuje na rynku już od wielu lat i może pochwalić się dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Utrzymujemy nie tylko świetną flotę aut, jednak też profesjonalnych kierowców, którzy będą w stanie realizować zlecenia transportowe tak na terenie polski, jak i poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Kraków w naszym przypadku powiązana jest naturalnie też z planowaniem logistycznym. Bardzo kompleksowo będziemy podchodzić do swoich usług oraz oferujemy własne profesjonalne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy przewóz będzie dotyczył jedynie pojedynczego zlecenia czy regularnych dostaw na terenie naszego kontynentu. Te usługi transportowe Kraków cechują się świetną terminowością a także niskim poziomem szkodowości. Pomimo tego oczywiście mamy kompletne ubezpieczenia oc, czyli w przypadku jakichś problemów można liczyć na duże rekompensaty finansowe. Możemy podjąć się dowolnego zadania, także tego najtrudniejszego, dysponując również naczepami do transportu chłodniczego Kraków. Opłaca się już teraz przekonać się na własnej skórze o tym, iż warto okazać nam swoje zaufanie. Należy jedynie skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami, aby poznać wszystkie szczegóły oferty a także pełny cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kraków

Mocno chcemy, by oferować wszystkim klientom najlepszy poziom usług, ale oczywiście najważniejsze są czyny, a nie zapewnienia i w związku z tym w tej chwili spróbujemy opisać swoje najistotniejsze cechy. Przede wszystkim zawsze staramy się terminowo dostarczać wszelkie towary. Będzie to w naszej mocy dzięki przyjmowaniu niezwykle profesjonalnych kierowców, ale i ludzi trudniących się szeroko pojętą logistyką, jacy będą mogli korzystać z dobrych narzędzi służącymi do planowania. U nas nie będzie miała znaczenia to, czy realizowany będzie transport krajowy Kraków lub mamy zająć się przewozami na o wiele większą skalę. W każdym przypadku tak samo profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego zlecenia, jak i indywidualnie dostosowujemy się do wymagań konkretnego klienta. Oczywiście nasza firma spedycyjna Kraków ma pełne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Możemy poszczycić się naprawdę niewielkim poziomem szkodowości dostaw, lecz na wszelki wypadek oczywiście posiadamy poważne polisy ubezpieczeniowe, jakie w pełni rekompensują powstałe szkody. Oczywiście nasze usługi transportowe Kraków są bardzo kompleksowe. To naturalnie nie tylko samo realizowanie dostaw, jednak także zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, zapewnianie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentacji czy do łatwego monitorowania dowolnej dostawy. Z naszą pomocą transport Kraków nie będzie żadnym kłopotem i przestanie być bardzo kosztowny. Opłaca się nawet w tej chwili skontaktować się z naszą firmą oraz poznać wszystkie nasze możliwości. Doświadczeni konsultanci z pełnym zaangażowaniem udzielą wyjaśnień na wszelkie pytania i rozwieją wszelakie wątpliwości, jakie tylko mogą się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kraków

Gdyż doskonale zdajemy sobie kwestię z tego, jak zróżnicowane mogą być oferty transportowe na rynku, to chcieliśmy stworzyć usługę kompleksową, którą da się przystosować do dowolnych potrzeb. Transport międzynarodowy Kraków w naszym przypadku stanowi nie tylko same dostawy, jednak także kompletną logistykę jak również wiele specjalistycznych narzędzi, dzięki którym prościej kontroluje się przewozy. Spedycja Kraków to dla nas prawdziwa misja, postawiliśmy na świetnych ludzi, dynamiczny rozwój oraz inwestycje w najodpowiedniejsze narzędzia i doskonałej klasy pojazdy do realizacji dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kraków
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kraków
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie