transport międzynarodowy

Zielonka

Oferta

transport międzynarodowy - Zielonka

firma transportowa - Trans-Euro - Zielonka

Płatne wynajęcie samochodu wielu ludziom kojarzy się z bardzo dużą ceną, jak i z ogromem formalności, które przed spisaniem umowy należy spełnić. Kolejną kwestią są kaucje, jakie zazwyczaj są tak wysokie, iż mocno zniechęcają do skorzystania z oferty. Zdecydowanie inaczej jest jednakże w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Zielonka stara się bowiem jak może, aby zapewnić atrakcyjny poziom cen i minimum formalności przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu usług. Ogromną zaletą naszej propozycji jest opcja wybrania spośród bardzo wielu różnorodnych pojazdów. Stale inwestujemy i rozbudowujemy własną flotę pojazdów, w związku z czym będziemy mogli sprostać potrzebom każdej osoby. Wynajem samochodów Zielonka będzie dotyczył niewielkich pojazdów miejskich, ogromnych wozów rodzinnych, luksusowych samochodów dla celów biznesowych lub wozów pakownych, doskonałych do przewozu ciężkich przedmiotów. Wypożyczalnia aut Zielonka dba jednakże nie tylko o komfort własnych klientów, jednak także o ich bezpieczeństwo. Często serwisowane pojazdy są maksymalnie sprawne technicznie, a zadbane wnętrza powodują, iż każda jazda to po prostu czysta przyjemność. Nasza firma ma oprócz tego profesjonalnych specjalistów, którzy z przyjemnością wyjaśnią wszystkie kwestie powiązane z wynajmem. Wystarczy szybki kontakt z naszymi pracownikami, żeby przekonać się na własnej skórze, iż wynajem aut Zielonka może być komfortowy, bardzo niedrogi oraz jednocześnie maksymalnie bezpieczny.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Zielonka

Przystępny poziom cen oraz niskie kaucje to z całą pewnością bardzo duże zalety, które czynią tę propozycję tak atrakcyjną, ale na tym absolutnie nie koniec plusów tych usług. Wypożyczalnia samochodów Zielonka po pierwsze troszczy się o najlepszy poziom bezpieczeństwa własnych klientów. Przede wszystkim mamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, które zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszystkich pasażerów. Najistotniejsze będzie jednakże to, iż w tej wypożyczalni żadna osoba nie spotka się z pojazdami w tragicznym stanie technicznym, którymi dosłownie strach jeździć. Pojazdy często przechodzą badania techniczne i kiedy tylko znajdziemy jakieś awarie, to natychmiastowo je naprawiamy. Wynajem samochodów Zielonka jest więc tym samym maksymalnie bezpieczny i co istotne, bez znaczenia dla wyboru auta, zawsze każdy może liczyć na bardzo wygodną podróż, niezależnie od jej długości. Konkurencyjny poziom cen a także minimum formalności są efektem świetnej optymalizacji funkcjonowania naszej firmy. Nie będziemy stawiać wysokich wymagań wobec naszych klientów, a i równocześnie staramy się maksymalnie zmniejszać wymagane kaucje. Wypożyczalnia aut Zielonka spełni przy tym wymagania każdej osoby. W tym przypadku wynajem aut Zielonka będzie dotyczył bowiem samochodów z przeróżnych segmentów, w tym samochodów bardzo dużych, którymi wygodnie można przewozić różne przedmioty. Co dodatkowo istotniejsze, w naszym przypadku oferty cenowe są bardzo konkurencyjne niezależnie od tego, czy proces wynajmu będzie krótkoterminowy albo na naprawdę długi okres czasu. Każdy klient z pewnością niezwykle elastycznie dopasuje ofertę do swoich preferencji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Zielonka

Utworzenie elastycznych oraz tanich usług powiązanych z wynajmem aut Zielonka od początku było naszą główną misją. Chcemy być konkurencyjni na rynku nie tylko zapewniając pojazdy w atrakcyjnej cenie, lecz po pierwsze również w doskonałym stanie mechanicznym. Wypożyczalnia samochodów Zielonka dodatkowo intensywnie inwestuje we flotę swoich pojazdów. Mamy dzięki temu ich duży wybór, co z całą pewnością każdej osobie upraszcza doskonałe przystosowanie wynajmu do własnych wymagań. U nas minimum formalności i wygoda korzystania z aut są w każdym przypadku gwarantowane.

Kontakt

transport międzynarodowy - Zielonka

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

725 325 325

biuro@trans-euro.pl

Zielonka

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miasto